H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o. (dále též: "H2 WORLD") se specializuje na prvotřídní zákaznický servis, a proto rámcově nabízí produkty (doplňky stravy) s možností jednorázového objednání bez dalších závazků a dodávkou přímo k Vám domů.

Objednávka

Smluvní vztah mezi Vámi a H2 WORLD vzniká prvním objednáním zboží (vč. vzorku) a pokračuje spolu s každou další objednávkou, až do jeho ukončení některou ze smluvních stran (nebo zvláštní situací viz Provádění úkonů k zákaznickému účtu). Tento rámcově uzavřený smluvní vztah umožňuje, na základě objednávek konkrétního zboží, uzavírat dílčí kupní smlouvy, čímž H2 WORLD garantuje zákazníkům konstantní podmínky plnění po celou dobu trvání vzájemného smluvního vztahu. Zákazník si může objednat jednorázové a/nebo opakované plnění formou věrnostního programu, popř. může tyto formy kombinovat. Objednávání zboží je předně přizpůsobeno kanálům, kterými H2 WORLD se svými zákazníky komunikuje, tj. „na dálku“, a to v souladu s § 1820 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem.

Objednávku může uzavřít pouze osoba starší 18 let, a to výhradně sama za sebe, tj. vlastním jménem a na vlastní účet, která je způsobilá k právním úkonům a v rámci objednávky uvede pouze pravdivé a úplné informace. Objednání pro třetí osobu, nebo třetí osobou, není přípustné. H2 WORLD si vyhrazuje právo odmítnout objednávku. 

Můžete si objednat pouze jedno zkušební balení zdarma.

Kliknutím na objednávkové tlačítko ("Dokončit objednávku") souhlasíte s příslušnými Produktovými obchodními podmínkami, berete na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

Sedmidenní balení ZDARMA - žádné další závazky!

 Využitím této nabídky získáte sedmidenní balení H2 Dent Care za 0 Kč, platíte pouze 99 Kč za poštovné a balné.

 

Objednáním zkušebního balíčku se nezavazujete k žádným dalším odběrům.

Platba a dodání

Platbu za zboží můžete uskutečnit ihned po jeho objednání prostřednictvím online platby nebo formou bankovního převodu. Uvedená cena zahrnuje DPH a je konečná. Cena platí do vydání aktualizovaného ceníku.

Standardně, pokud je zboží skladem, je zásilka se zbožím předána k doručení na Vámi zadanou adresu do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky, a to přímo do poštovní schránky. Za předané zboží přepravci nese odpovědnost přepravce.

Vrácení zboží a reklamace

Při přebírání zásilky se zbožím od přepravce zásilku prohlédněte, jestli není viditelně poškozená či jinak znehodnocená. Zjištěné nedostatky řešte primárně s přepravcem.

Po rozbalení transportního balení, zboží zkontrolujte a ujistěte se, že odpovídá objednanému produktu. Případné nedostatky nám prosím neprodleně oznamte (buď písemně na adresu, emailem či telefonicky – viz Kontaktní údaje), abychom je společně mohli vyřešit. Poskytneme Vám i součinnost při řešení reklamací s přepravcem.

Zboží můžete vrátit i nad rámec zákonné lhůty 14ti dní, a to do 90ti dní od jeho obdržení.

Vrátit je možno zboží v neporušeném (neotevřeném) původním obalu (produktové balení včetně obsahu, na kterém je uvedeno jeho složení), a to odesláním na adresu H2 WORLD (viz Kontaktní údaje). Náklady spojené s vrácením zboží primárně nese zákazník (objednatel).

Osobní údaje

Veškeré Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné a jsou zpracovány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Vyhrazujeme si právo žádat o údaj roku narození, jako kontrolu Vaší plnoletosti.

Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Kontaktní údaje

H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o. , (IČO: 01907565)
Sídlo:
Muglinovská 154/73, Muglinov, 712 00 Ostrava
Tel.: +420 777 724 731
E-mail: info@H2world.world

 

Velice nám záleží na Vaší spokojenosti!

Pokud máte jakékoliv náměty na vylepšení našich služeb či produktů, neváhejte nás kontaktovat!